Meist

Meil on hea meel, et soovite meie kohta rohkem teada. Jagame teiega meeledi ettevõtte loomise ajalugu.

Meie ettevõte on puidu saematerjali turul püsinud stabiilselt alates 1996. aastast, täna tarnime FSC sertifitseeritud kasematerjali üle kogu maailma.

Me oleksime võinud oma saematerjali edasi müüa ja poleks mõelnud ideaalsete voodite tootmisele, kui õnneks poleks seda ühel meie supertiimi liikmel kiiret vaja olnud. Tavaliselt hakkavad kõik otsima iga toote jaoks parimat varianti Internetis ja võrdlema olemasolevaid võimalusi, kuid pärast üksikasjalikku otsingut ei leidnud me väga ideaalset voodit. Sest voodi vajanud inimene polnud ei noor ega vana, vaid just selles vanuses, kui noore võitleja jaoks on juba probleeme - seljavalu, halb uni, migreen. Arsti otsus oli hea voodi. Aga kus see on, ideaalne voodi? Pikad ööd kvaliteedi ja kasulikkuse hea kombinatsiooni otsimisel - geniaalne idee tuli proovida teha oma, ainulaadne ja täiuslik voodi. Pärast palju katseid ja katseid oleme leidnud tehnoloogia, mille abil voodi jääb kõige usaldusväärsemaks ja kestab aastakümneid. Selgus, et selline seljaosa korralikult toetav voodiliist, mis aitab leevendada seljavalusid ja leida une, mis näib olevat juba kaotsi läinud.

Pärast edukaid katseid enda ja lähedastega hakkasime rääkima oma sõpradele ja tuttavatele, mis viis kümnete isiklike tellimisteni. Keegi ei oodanud sellist edu ja lõpuks otsustasime seda suunda tihedalt proovida.


Milliseid materjale me kasutame?


Kask valiti põhjusega. Kaske peetakse kõige keskkonnasõbralikumaks ja vastupidavamaks puuks, millel on antibakteriaalsed ja seenevastased omadused. Ja üks peamisi tegureid oli meie jaoks see, et kõik materjalid on looduslikud, ei sisalda värvidest toksiine ja loomulikult pikaealisus. Oma ja meie planeedi tervise eest hoolitsemine on midagi, mida me kunagi ei unusta. Me ei kasuta lakke ja värve - kõik on täiesti loomulik, mis aitab ka jõukohasena püsida. Hoolitseme iga lamelli eest - igaüks läbib inimese käsi, mis muudab meie tooted tõeliseks kunstiteoseks. Meid ei huvita kvantiteet, ainult kvaliteet. Ja seda kinnitab FSC sertifikaat, mida näete meie veebisaidil. Me kasvame ja areneme, kuid meie jaoks on peamine asi teie ja teie une tervis.


Kuidas leidsime tee täiusliku voodi juurde?


Tulenevalt asjaolust, et kogu meie meeskond on puidu saetööstuses töötanud pikki aastaid, oli meil juba teatud teadmisi erinevat tüüpi puude omaduste kohta, mis aitas meil teha valiku heade toodete parima variandi poole.

Olles põhjalikumalt uurinud raamide ja liistude teemat, katsetanud erinevaid puiduliike, tehnoloogiaid, lugenud läbi kõik uuringud liistu jäikuse mõjust

“Täiuslik uni” ja selja tervis - mõistsime, et meile sobib ainult see, mille teeme oma kätega.

Loomulikult pidime aja jooksul meeskonda suurendama ja lisama uusi teadmisi meie ettevõtte geeniuse notsupangale. Ja meie armastatud töötajad üle kogu maailma aitavad meid selles.

Seetõttu oleme spetsialiseerunud une kvaliteedile ja loome teie ideaalse une! Praegu plaanime ka turule tuua voodite toodete täieliku tsükli - madratsid ja kattemadratsid. Ja laiendame tootevalikut, et muuta teie kodu mugavamaks. Uue rea hulka kuuluvad: tugitool, öökapp, küttepuud ja lõikelauad. Alustades väikestest sammudest, teeme tervikliku rea looduslikest materjalidest.

Võtke meiega kindlasti ühendust!