"PAREMAD UNISTUSED SELJAVALUDETA" - HANSALESI KLIENTIDE ARVUSTUSED

https://www.amazon.de/gp/customer-reviews/R39DV9L4DAGUTG

Tõlge: MA MAGAN LÕPUKS HÄSTI. Magasin üle aasta halva kvaliteediga voodialusel. Hakkasin juba voodit minema viskama, kuid siis sain teada nendest (Hansales) voodipõhjadest JA KAS SAAB HEA LOOJA, MULLE EI MEELDI, ET MALTA OOTA TÄNA TONNISTAMIST! Minu madrats on kindlal alusel ja selle keskel pole lohkuning ma ei pea uue voodi ostmiseks panka "röövima". Kiitus!

  

https://www.amazon.co.uk/gp/customer-reviews/R3CPSEURCSWCQK

Tõlge: SUUR TOOTE. Ostsin mõni kuu varem kasutatud kaheinimesevoodi, kuid pidin sellest loobuma. Mind vaevasid igal hommikul liigesevalu. Mul polnud varasemaid kogemusi puidust vooditega ja soovisin probleemi välja selgitada. Probleemiks osutus voodipõhi ja seal olevad liiga suured tühimikud. Jõudsin järeldusele, et parim lahendus võiks olla liistude vahetamine. Pärast tootearvustuste lugemist jõudsin lõpuks Hansalesi voodipõhjani ja ma pole oma otsust kahetsenud. Kauba kohaletoimetamine oli kiire ja seda oli väga lihtne paigaldada (isegi 60-aastase naise jaoks!). Tunnen, et magan jälle hästi ja mul pole enam hommikuti liigesevalu. Aitäh Hansales!

 

https://www.amazon.co.uk/gp/customer-reviews/R2XKWV5B3NIS0B

Tõlge: Lihtsalt see, mida vajasin. Need (Hansalesi voodipõhjad) voodiliistud on meeletult palju tugevamad kui tavalised voodiliistud. Minul ja mu naisel on magamise ajal tavaliste painduvate liistudega probleemid seljaga, kuid mitte siis, kui madrats on põrandal. Need liistud on sama tugevad kui kõva põrand ja sobivad meile hästi. Pisut ebamugav oli neid 150 cm laiusele IKEA voodile paigaldada, sest (liistu) pikkus 755mm, mis on 5mm liiga pikk, kuid lõpuks see meil õnnestus.

https://www.amazon.co.uk/gp/customer-reviews/R2Z9SAXFVJENS

Tõlge: Proovige neid enne, kui madratsi ära viskate. Kui te pole kindel, milles võib probleem olla, kas voodipõhjas või madratsis, siis proovige magada üks öö põrandal oleval madratsil. Olen kindel, et saate paremini magada. Tegime nii ja meile sai selgeks, et põhjus on voodipõhjas ja liistudes. Nii tellisime uued voodiliistud siit (Hansalesi voodiliistud).

Need katavad voodi põhja märkimisväärselt hästi. Arvestades, et antud liistud ei ole nii laiad kui tavalised liistud on nende vahe siiski sobiv. Nendel on rihmkinnitus ja tugevad liited. Liistud on paksud ja vastupidavad. Meil on tõesti hea meel, sest me magame oluliselt paremini ... just nagu oleks madrats põrandal, kuna liistud on nii kindlalt paigas.

Olin juba valmis uut madratsit ostma, kuid see väike katse oli TÕESTI seda väärt ja minu pangakonto on õnnelik!

https://www.amazon.de/gp/customer-reviews/RKW29R4APN7X3

Tõlge: TÕESTI HEA VOODIPÕHI. Muutsime tavalised voodiliistud (Hansales) voodiliistudeks ja erinevus on nagu öö ja päev. Lõpuks saame hästi magada. Liistude alus on väga kvaliteetne (seda ei saanud pakendist järeldada, kui me selle kätte saime). Liistud on kindlad ja sirged. Paigaldamine on tõesti lihtne ja mõlemad tellitud liistud paigaldasin vähem kui 10 minutiga. Olin juba ammu otsinud voodipõhja, mis oleks stabiilne ja “kõva”. Ma võin seda tõesti soovitada. Klienditugi kohaletoimetamiseks on samuti väga hea (ostsin otse tootjalt!)

 


Pange tähele, et enne kommentaaride avaldamist peavad need saama heakskiidu